+90 542 694 8714
trendefrptitarrues
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gizlilik Politikası

Anasayfa » Gizlilik Politikası

Tudox Wall Printer olarak veri sorumlusu olarak hangi kişisel verileri hangi amaçla, kimlerle neden paylaşıldığını, veri işleme uygulamalarımızı ve Hukuki sebeplerimizi; işlemeye ilişkin haklarınızı size bildirmeyi amaçlıyoruz. verilerinizden.

Topladığınız kişisel veriler, toplama yöntemleri ve hukuki sebepleri

IP adresiniz ve kullanıcı aracısı bilgileriniz yalnızca analitik ve çerezler vb. için kullanılır. teknik, otomatik veya otomatik olmayan yöntemlerle işlenecek, bazen ölçüm sağlayıcıları, reklam platformları, bilgi sağlayıcıları, teknoloji vb. gibi üçüncü taraflardan elde edilecek, hizmetin çerçevesi ve süresi içinde kaydedilecek, saklanacak ve güncellenecektir, ve aralarındaki sözleşmeye dayalı ilişkimiz, meşru menfaat işleme koşullarına dayanmaktadır.

Kişisel Verilerin İşlenme Amacı

Siz sadece bizimle paylaşılan kişisel verilerinizi analiz eder, sunduğumuz hizmetlerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılar, bu hizmetlere mümkün olan en iyi şekilde erişmenizi ve kullanmanızı sağlar, hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre geliştirir ve sizinle bağlantı kurarsınız. Hizmet sağlayıcılarla bağlantılı daha geniş bir yasal çerçeve ile, amaçlarıyla orantılı olarak ve sözleşme ve hizmetin ifa süresi boyunca işlenecek ve güncellenecektir.

Toplanan Verilerin Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz; faaliyetlerimizi yürütmek için kabul ettiğimiz ve/veya hizmet verdiğimiz, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, işbirliği yaptığımız yurt içi ve yurt dışı üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlara ve, Talep edilmesi halinde adli ve idari makamlarca gerekli teknik ve idari tedbirlerin alınması şartıyla sağlanır.