fbpx

Tudox Wall Printer ile Tanışın

ECO – TDX3000 – TDX W Modelleri
Güncel Teknolojiyle Geliştirilen, Kurulumu ve Kullanımı Kolay Duvar & Zemin Yazıcıları

Genel Özellikler

TUDOX WALL PRINTER

TDX - ECO

• 170cm baskı yüksekliği
• 1x Epson Tx800 baskı kafası
• 1’5*3 Kılavuz ray ağırlığı
• Renk kanalı CMYK
• Saatte 2 ila 6 m2 baskı hızı
• 1 Set UV baskı mürekkebi
• Eğitim ve teknik destek
• Dizüstü bilgisayar
• 80 Kg

TUDOX WALL PRINTER

TDX - 3000

• 290cm baskı yüksekliği
• 2x Epson Tx800 baskı kafası
• 1’5*4 Kılavuz ray ağırlığı
• Renk kanalı CMYK
• Saatte 2 ila 6 m2 baskı hızı
• 1 Set UV baskı mürekkebi
• Eğitim ve teknik destek
• Dizüstü bilgisayar
• 85 Kg

TUDOX WALL PRINTER

TDX - W

(DUVAR & ZEMİN)

• 290cm baskı yüksekliği
• 2x Epson Tx800 baskı kafası
• 1’5*3 Kılavuz ray ağırlığı
• Renk kanalı CMYK
• Saatte 2 ila 6 m2 baskı hızı
• 1 Set UV baskı mürekkebi
• Eğitim ve teknik destek
• Dizüstü bilgisayar
• 95 Kg

Geniş Çaplı Kullanım alanları

Benzersiz tasarımlarınızı, her tülü yüzeyler üzerinde uygulayabilirsiniz.

Sıvalı duvar, ahşap, duvar kâğıdı, cam, taş, metal, plastik ve beton olmak üzere birçok yüzeyde uygulama yapılır.

Duvar Yazıcısından Fazlası;

Uluslararası geçerliliğini koruyan sertifikalarımızla birlikte her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yeni teknolojik gelişmelere adımlar atıyoruz.

Tudox ile yapabilecekleriniz

Her bir duvarı bir başyapıta dönüştüren benzersiz kalite ve hassasiyeti deneyimleyin.

Youtube Kanalımıza
Göz Atın
Youtube'da Ürünlerimizin Yeteneklerini Sergilediği videolar paylaşıyoruz.

Tudox Wall Printer

@tudoxwallprinter73

Tudox Wall Printer | 2023 Tüyap Sign Istanbul Fair #1

Moments from our 2023 Tuyap Sign Istanbul fair! We would like to thank all the valuable visitors who were with us during the fair and visited our stand.

2023 Tüyap Sign İstanbul Fuarında Teknolojimizi Tanıttık

Canlı olarak duvar baskıları yaptık ve katılımcılara teknolojimizi anlattık.
Ürünlerimiz büyük ilgi ve talep gördü.

Tudox Wall Printer ile neler yapılabilir?

Duvar Dekorasyonu:

Duvar yazıcıları, duvarları renklendirmek ve dekore etmek için kullanılabilir. Örneğin, evinizde veya iş yerinizde duvarlara özgün tasarımlar, desenler, resimler veya yazılar basabilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım:

İşletmeler, duvar yazıcılarını reklam ve tanıtım amaçları için kullanabilirler. Örneğin, bir mağaza duvarına indirimlerini veya ürünlerini tanıtan büyük baskılar yapabilirler.

Etkinlik ve Parti Süslemeleri:

Özel etkinlikler veya partiler için duvar yazıcıları, tema ile uyumlu dekorasyonlar yapmak için kullanılabilir. Örneğin, doğum günü partileri, düğünler veya kurumsal etkinlikler için özel tasarımlar basılabilir.

Sanatsal Projeler:

Sanatçılar ve yaratıcılar, duvar yazıcılarını büyük ölçekli sanat eserleri oluşturmak için kullanabilirler. Sokak sanatı, grafiti tarzı eserler veya diğer büyük formatlı resimler bu kapsamda değerlendirilebilir.

Eğitim ve Sergi Alanları:

Okullar, müzeler ve sergi alanları, duvar yazıcılarını eğitim ve sergi materyalleri oluşturmak için kullanabilirler. Örneğin, tarihî olayları anlatan büyük görseller veya bilimsel kavramları açıklayan grafikler basılabilir.

Mural Sanatı:

Duvar yazıcıları, binaların dış cephelerine veya büyük iç mekan duvarlarına mural sanat eserleri oluşturmak için kullanılabilir. Bu, bir sokak sanatı formu olarak da bilinir ve genellikle büyük ölçekli ve dikkat çekici eserler içerir.

Restorasyon ve Yenileme:

Tarihi binaların veya anıtların restorasyonu sırasında, duvar yazıcıları orijinal tasarımları veya dokuları yeniden oluşturmak için kullanılabilir.

Duvar Baskı Makinesi Nasıl Çalışır?

Duvar baskı makinesi ile yüzeylere doğrudan uygulama yapılır. İşlem genel olarak mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile bir kâğıt üzerinde baskı yapmaya benzer. Baskı yapılırken kullanılan UV mürekkepleri hemen kuruma yapar. Kompakt bir yazıcı olduğu için küçük alanlarda ve odalarda da kullanılabilir.

Ürünlerimiz Kendi Üretimimizdir.

A kalite malzemelerle duvar yazıcısı üretimini tamamlıyoruz.
Duvar yazıcısı siparişlerinizi dünyanın her yerine gönderebiliriz.
Kolay kurulum, anında kuruyan mürekkep, kılavuz ray gibi birçok avantajı bulunan
Tudox Duvar Yazıcısı ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Tudox Avantajları

1. Duvar baskı makinesinin gövdesi, yüksek hassasiyet ve dayanıklılığa sahip olan alüminyum-magnezyum alaşımından üretilmiştir. Şasi hem ince hem de dayanıklıdır, bu da taşımayı kolaylaştırır.
2. Duvar baskı makinesinin gövde aksesuarları, ithal CNC ekipmanı kullanılarak üretilmiştir. Profesyonel kalıp parçalarının üretim süreci, makine ve aksesuarların daha iyi tutarlılığa ve yüksek stabiliteye sahip olmasını sağlar.
3. Duvar baskı makinesi, yüksekliği 290 cm olan büyük boyutlu fotoğraflar basabilir; genişlik sınırsızdır. Makineyi yerinden oynatmadan, dikiş yapmaya gerek kalmadan tek seferde geniş formatlı ve güzel resimler basılabilir.
4. Yüksek hassasiyetli fırçasız servo motor kontrol sistemi sayesinde, vektör konumlandırma özelliği bulunur ve motorun karbon fırçasız yapısı sayesinde, harita bozulduğunda temizlik, bakım, aşınma ve yıpranma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu sistem, düzenli değişim ihtiyacını azaltır ve yüksek hassasiyetle boyama yapılmasını sağlar.
5. Duvar baskı makinesi, HD piezoelektrik mürekkep püskürtme teknolojisini kullanır. Piezoelektrik nozul ile yüksek hassasiyet, net ve parlak görüntüler elde edilir; bu da görüntülerin dayanıklı olmasını sağlar.
6. Duvar baskı makinesi, değişken damlacık teknolojisini kullanmaktadır. Mürekkep damlacıklarının minimum boyutu 3.5PL, maksimum boyutu ise 27PL'dir, bu da iç mekan baskılarında net ve hassas görüntüler, dış mekan baskılarında ise parlak renkler ve hızlı baskı sağlar.
7. Gelişmiş mürekkep damlacık kontrol sistemi ve yüksek hata toleransına sahip tüy teknolojisinin kombinasyonu, 3D dikey duvar baskı makinesinin çıktı kalitesini daha da mükemmelleştirir.
8. İthal mürekkep kullanımı ve ısıtma gerektirmeyen 3D dikey duvar baskı makinesi, -10 ºC ile 60 ºC arasında normal çalışabilir. Buzlanma olmadan sürekli mürekkep akışı sağlar, renkler canlı ve üç boyutlu bir his verir, solma yapmaz, cilde zarar vermez ve çevre dostudur.
9. Optik fiber entegre çıkışı kullanarak veri sinyalleri iletiminde yağmurlama yöntemi kullanılır. Bu, daha hızlı veri iletimi, anti-parazit kapasitesi, yüksek güvenilirlik ve kararlı iletim sağlar.
10. Otomatik doldurma sistemi, baskı sırasında oluşabilecek yanlışlıkların kesintiye uğramasını minimize eder ve bu sayede boya israfını etkili bir şekilde azaltır.
11. Makinenin gövdesi, yaklaşık 10 saat boyunca 3D dikey duvar baskı makinesinin gücünü kesintisiz sağlayabilen bir UPS ve inverter arayüzüne (yerleşik güç kaynağı sistemi kurulumu mümkündür) sahiptir.
12. Gelişmiş AC servo kontrol teknolojisi, daha yüksek baskı hassasiyeti, daha iyi stabilite ve daha uzun ömür sağlar.
13. Entegre kafa tasarımı, ayrılabilir yapıya sahiptir. Bu, taşıma esnasında meydana gelebilecek darbelerin neden olduğu hasarı etkili bir şekilde önler ve nozul montaj panosunun her yerinde koruma sağlayarak nozulun gerçek ömrünü uzatır.
14. Basit çok renkli mürekkep kartuşları sistemi, hızlı renk ayrımını destekler, kararlı ve kullanışlıdır. Su ve elektriğin ayrılması, kolay bakım ve yeniden doldurma sağlar.
15. Çift sensör sistemi, 3D dikey duvar baskı makinesine yukarı ve aşağı olmak üzere iki yönlü sensörlerle yüzey izleme ve otomatik konumlandırma özellikleri kazandırır. Bu sistem, düz olmayan duvarlara otomatik çözümler sunar, duvar eğimi ve diğer sorunlara uyum sağlar ve baskı kafasının hasar görmesi riskini etkili bir şekilde azaltır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, makinemiz portatif ve demontedir. Çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sadece 15 dakikada Tudox Wall Printer’ı kurabilir, baskı yapabilirsiniz.

Wall Printer için UV mürekkebi kullanılmaktadır.

Neredeyse tüm baskı yüzeylerine çalışma yapabilirsiniz. Ahşap, cam, metal, alçı ve seramik gibi her alanda kullabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin renk yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 1 litre mürekkep ile ortalama 60-70 metrekare alana baskı yapabilirsiniz.

Duvar yüzeyinde iç mekan için; ortalama 4-8 yıl, dış mekan için ortalama; 2,4 yıl arası kalıcıdır.

Okul, otel, restoran, cafe, klinik ve daha bir çok yere iş yapabilirsiniz.

Evet, A’dan Z’ye detaylı ve yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bizlerle her konuda iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta Tudox Wall Printer ekibi olarak yanınızdayız. Bu sektörde eşi benzeri görülmemiş bir teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tudox Wall Printer üretici bir firmadır ve her türlü yedek parça, mürekkep satışı yapmaktayız.

0

Teklif Alın

Formu doldurun, istediğiniz ürün veya ürünler için teklif alın.