fbpx
yer yazıcısı

3D Wall Printer Fiyatları

Table of Contents

Wall Printer Fiyatları

3D wall printer fiyatları cihazın modeline ve özelliklerine göre değişir. Wall printer ürünleri, muhteşem tasarımları duvarlara taşımak isteyen kişilerin tercihidir. Dikey alanlarda, istenildiği gibi baskı yapılmasını ve mükemmel alanlar yaratılmasını sağlayan önemli bir teknolojidir.  Anında fiyat teklifi almak için formu doldurabilirsiniz.

 

3D Wall Printer Nedir?

3D Wall printer dikey yüzeylerde, üç boyutlu baskı yapmayı sağlayan bir baskı makinesidir. Bu sistem sayesinde, yatay olarak elde edilen üç boyutlu tasarımlar gibi, dikey modellemelerde yapılabilir. Görsel sanatların, zirveye yerleştiği ve artık her sektörde kullanılmaya başlandığı bu dönemde, kişilerin muhteşem tasarımlar için ihtiyaç duyduğu bir sistemdir.

3D Wall Printer Modelleri Nelerdir?

3D Wall printer modeli olarak sizlere iki ayrı seçenek sunulur. Bu iki seçeneğin genel özellikleri benzersizdir. Ancak fiyat ve performans olarak tabi ki bazı farklılıklar göze çarpar. 3D Wall printer eco fiyatı şu an piyasanın çok altında fiyatlarla satışa sunulur. Son derece gelişmiş bir teknolojiye sahiptir ve çok rahat kullanılabilir.  

3D Wall printer TDX3000 fiyatı ise daha gelişmiş bir teknolojiye ve kapsama sahip olması sebebiyle biraz daha yüksektir. Tabi yine piyasa düşünüldüğünde, fiyat performans bakımından çok çok etkilidir. Eco modellere oranla, fiyat bakımından çok az bir farkla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Dünyanın her yerine satış ve gönderim desteği vardır.  

3D Wall Printer Özellikleri

Dikey duvar yazıcısı fiyatları hakkında biraz bilgi verdikten sonra, bir de bu duvar yazıcılarının özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Güncel kur düşünüldüğünde, oldukça ciddi rakamlara satılan bu ürünlerin özellikleri ve tam olarak sizlere sağlayacağı faydalar neler merak ediyor olabilirsiniz. 3D Wall printer ürünlerinin en önemli özellikleri şöyledir; 

  • 3D Wall printer sayesinde, sınırsız baskı uzunluğu ve yüksekliği ile tasarımlarınızı duvara aktarabilirsiniz.  
  • Tavanların yüksekliklerine göre istenilen boyutlarda baskı yapmayı kolay kılar.  
  • İstediğiniz tasarımları ve görselleri, dikey yüzeylerde canlandırmanızı sağlar.  
  • 3 boyutlu tasarımlarla, farkınızı ortaya koyabilir ve müşterileriniz için benzersiz çalışmalar yaparsınız.  
  • Taşıması ve kullanımı son derece kolaydır. Bu da sizlere çalışırken istediğiniz kadar ergonomi sağlar.  
  • Kullanılan mürekkepten dolayı, hemen kuruma yapar. Kısa sürede tasarımlarınızı hazırlar ve kurumasını sağlarsınız.  
  • İstediğiniz yüzeylere doğrudan baskı yapabilirsiniz.  
  • İstediğiniz her boyutta ve modelde görseli, kısa sürede duvarlarınıza basabilirsiniz.  
  • Artık 3 boyutlu tasarımlarınızı, kalıcı olarak istediğiniz yerde sergileme şansınız vardır.  

3D Wall Printer Fiyat Karşılaştırması

Wall printer fiyatları ürünlerin marka, model ve satıldığı ülke menşelerine göre değişiklik gösterir. Yüksek performansa ve uygun fiyata sahip iyi bir duvar baskı makinesinin 8.000-10.200 dolar arasında olduğunu belirtmek isteriz. Her ne kadar bu markalar sektörün önemli markaları arasında yer alsa da çok yüksek satış değerlerine sahiptir. Daha ucuz alternatifler arayanlar için ise dünya pazarında daha düşük rakamlara rastlamak mümkündür. Sonuç olarak en düşük segmentten en yüksek modellere kadar 3D Wall printer fiyat aralığının 5.000 ile 60.000 dolar arasında değişmektedir.  

Hem kaliteli ver yüksek performanslı hem de makul fiyatlı 3D Wall printer modeli bulmak kolay değildir. Tudox 3D Wall printer sizlere uygun fiyat yüksek performans garantisi veren nadir markalardan biridir. 

Ucuz 3D Wall Printer Fiyatları

Ucuz 3D wall printer fiyatları nasıl veya da hangi modellerde fiyatlar uygun merak edenler için detaylı bilgi vermeye çalıştık. Bütçenize göre istediğiniz marka ve modeli tercih edebilirsiniz. Eğer yüksek performans ve uygun fiyat istiyorsanız, Tudox marka 3D Wall printer modelleri arasından, size en uygun olanı tercih edebilir ve dünyanın her yerinden satın alabilirsiniz.  

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, makinemiz portatif ve demontedir. Çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sadece 15 dakikada Tudox Wall Printer’ı kurabilir, baskı yapabilirsiniz.

Wall Printer için UV mürekkebi kullanılmaktadır.

Neredeyse tüm baskı yüzeylerine çalışma yapabilirsiniz. Ahşap, cam, metal, alçı ve seramik gibi her alanda kullabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin renk yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 1 litre mürekkep ile ortalama 60-70 metrekare alana baskı yapabilirsiniz.

Duvar yüzeyinde iç mekan için; ortalama 4-8 yıl, dış mekan için ortalama; 2,4 yıl arası kalıcıdır.

Okul, otel, restoran, cafe, klinik ve daha bir çok yere iş yapabilirsiniz.

Evet, A’dan Z’ye detaylı ve yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bizlerle her konuda iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta Tudox Wall Printer ekibi olarak yanınızdayız. Bu sektörde eşi benzeri görülmemiş bir teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tudox Wall Printer üretici bir firmadır ve her türlü yedek parça, mürekkep satışı yapmaktayız

Bizleri ister arayın, ister WhatsApp’tan yazın ya da mail atın. Fiyat teklifimizi size gün içinde iletiyor detayları tarafınıza hızlıca iletiyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

uv duvar baskı makinesi

Duvar Baskı Makinesi BK

Birleşik Krallık’ta Duvar Baskı Makinesi Hakkında Birleşik Krallık’ta duvar baskı makinesi kullanımı oldukça önemlidir. Bu teknolojik cihazlar, iç dekorasyonu ve

Daha Fazla »
Ink Wall Printer Machine

Duvar Yazıcısı

Tudox Duvar Yazıcısı: Dijital Dünyanın Duvar Sanatına Katkısı Duvar yazıcısı, duvarlara dijital baskı yapabilen özel bir cihazdır. Geleneksel duvar boyama

Daha Fazla »
Daha fazla gönderi bulunamadı.

Daha fazla içerik, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için
bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz.

 

@tudox_wall_printer

0

Teklif Alın

Formu doldurun, istediğiniz ürün veya ürünler için teklif alın.