fbpx
duvar baskı makinesi fiyatları

Duvar Sanatı Yazıcısı

Table of Contents

Duvar Sanatı Yazıcısı

Duvar sanatı yazıcısı duvarda istenilen şekillerin oluşturulması için kullanılan bir sistemdir. Duvar sanatı bilindiği üzere hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok yaygın olan bir sanattır. Bu sanat kapsamında duvarlar üzerinde inanılmaz şekiller ve desenler yapılır. Bazen duvar sanatı öyle bir hal alır ki inanamazsınız. Normal şartlarda bu tip çalışmalar elle yapılır. Ancak son yıllarda geliştirilen dikey duvar yazıcıları sayesinde artık bu tip şekillerin kolaylıkla yapılabildiğini ifade edebiliriz.

Duvar Sanatı Yazıcısı Nedir?

Duvar sanatı yazıcısı nedir ve tam olarak nasıl duvarlarda istenildiği gibi şekiller yapar bilgi vermek istiyoruz. Duvar sanatı yazıcısı, bir duvar üzerinde istenilen görsellerin baskılamasını sağlayan bir sistemdir. Duvarlara, direkt olarak püskürtmeli şekillerde istendiği gibi şekiller yapılır. Görsel olarak etkileyici ve son derece muhteşem şekillerin oluşturulması ve bunlar sayesinde de sanatsal çalışmalar yapılması amaçlanır.

duvar sanatı yazıcısı

Duvar Yazıcısı Nasıl Kullanılır?

Duvar yazıcısı kullanımı ve ortaya çıkan sonuçları ile oldukça etkilidir. Bu yazıcıların kullanımı öncesinde hazırlanması ve hangi alan üzerinde yazıcı işlemi yapılacaksa buna uygun hale getirilmesi gerekir. Duvar yazıcılarının özellikle uygun alanlarda kullanılması gerekir. Aksi halde yeterince etkili ve başarılı sonuçlar elde edilemez. Kullanım talimatlarına bakılarak, yazıcı çok kolay bir şekilde kullanılır ve en önemlisi de kısa sürede istenildiği gibi yüzeylere baskı yapılabilir.

Duvar Sanatı Yazıcısı ile Neler Yapılabilir?

3D Wall printer olarak da geçen bu yazıcı ile birçok şey yapılabilmektedir. Dikey alanlarda her yüzey alanı için kullanılmaktadır. Bu alanlarda istenilen şekillerin verilmesi ve kısa sürede eşsiz tasarımlar yapılması için kullanılır. Dikey yüzeyler üzerinde şekiller yapmak ve bunları olabildiğince görsel olarak sorunsuz gerçekleştirmek kolay değildir. Bunun yapılması için mutlaka iyi bir yazıcı gereklidir. Dikey yazıcılar, son yıllarda zaten çok fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Buna ek olarak duvar sanatı gibi önemli çalışmaların yapılmasın kullanılan yazıcılar ise daha fazla tercih edilmektedir.

Duvar Sanatı Yazıcısı Almanın Avantajları

Duvar sanat yazıcısı almak ve kullanmak sizlere birçok önemli avantaj sağlar. Her şeyden önce bu yazıcıların çok etkileyici sonuçlar ortaya çıkardığını bilmeniz gerekir. Bunların yanı sıra makinenin diğer önemli avantajları şöyledir;

  • Duvar sanatı yazıcısı ile istenilen dikey yüzeylere istenilen şekiller yapılır.
  • Yapılan görsel çalışmalarda ve şekillerde herhangi bir bozulma söz konusu olmaz.
  • Yaptığınız sanatsal çalışmaları, istediğiniz yerlere yansıtma şansınız olur.
  • Bu yazıcılarla hem kendi reklamınızı yapabilir hem de sizleri tercih eden müşterileriniz için etkili ve başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.
  • Yazıcıların kullanımı da son derece kolaydır.

Duvar sanatı yazma işlemleri ve çok daha fazlası için sizler de bu yazıcıyı temin edebilirsiniz.

Duvar Sanatı Baskı Makinesi

Duvar sanatı baskı makinesi genel olarak oldukça avantajlı ve kullanımı büyük kolaylık sağlayan bir üründür. Bu ürünleri satın almak ve kullanmaya başlamak için yapmanız gereken de iyi bir firmadan bu ürünleri temin etmektir. Yazıcı ve baskı görevleri gören bu makinelerin çok kullanışlı ve aynı zamanda da pratik olduğunu belirtmemiz gerekir. Bu tip sistemlerde ne kadar iyi ve etkili ürün kullanılırsa o kadar iyi olacağını belirtmemiz gerekir. Her şeyden önce kaliteli ve iyi bir makine alınması gerekir. Ancak o zaman sorunsuz bir biçimde baskı yapılması sağlanabilir.

Duvar Sanatı Yazıcısı Markaları

Duvar sanatı yazıcısı markaları arasında tercih edebileceğiniz birçok marka vardır. Aslında ülkemizde o kadar kolay ulaşılabilen bir üründür. Buna bağlı olarak da çok fazla üretimi ve farklı markası yoktur. Ancak yine de bu durum düzeltmekte ve artık bu tip cihazların üretimi artmıştır. İyi bir markaya sahip duvar sanat yazıcısı satın aldığınızda, oldukça önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu yüzden de bu tip ürünleri satın alırken çok dikkatli olmanız gerekir.

Tudox Duvar sanatı yazıcısı hem uygun fiyatlı hem de piyasanın en önemli yazıcıları arasındadır. Sizler de iyi bir yazıcı almak istiyorsanız, bu markayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Wall printer ürünleri denildiğinde artık akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Duvar Sanatı Yazıcısı Fiyatları

Duvar yazıcısı fiyatları ürünlerin modelleri ve markalarına göre değişir. Çok uygun fiyatlı olan ancak yeterince iyi olmayan markalar da vardır. Bunların tercih edilmesinden dolayı herhangi bir memnuniyet söz konusu olmayacaktır. Buna ek olarak Tudox marka yazıcılar hem son derece kaliteli hem de uygun fiyatlıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, makinemiz portatif ve demontedir. Çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sadece 15 dakikada Tudox Wall Printer’ı kurabilir, baskı yapabilirsiniz.

Wall Printer için UV mürekkebi kullanılmaktadır.

Neredeyse tüm baskı yüzeylerine çalışma yapabilirsiniz. Ahşap, cam, metal, alçı ve seramik gibi her alanda kullabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin renk yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 1 litre mürekkep ile ortalama 60-70 metrekare alana baskı yapabilirsiniz.

Duvar yüzeyinde iç mekan için; ortalama 4-8 yıl, dış mekan için ortalama; 2,4 yıl arası kalıcıdır.

Okul, otel, restoran, cafe, klinik ve daha bir çok yere iş yapabilirsiniz.

Evet, A’dan Z’ye detaylı ve yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bizlerle her konuda iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta Tudox Wall Printer ekibi olarak yanınızdayız. Bu sektörde eşi benzeri görülmemiş bir teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tudox Wall Printer üretici bir firmadır ve her türlü yedek parça, mürekkep satışı yapmaktayız

Bizleri ister arayın, ister WhatsApp’tan yazın ya da mail atın. Fiyat teklifimizi size gün içinde iletiyor detayları tarafınıza hızlıca iletiyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

uv duvar baskı makinesi

Duvar Baskı Makinesi BK

Birleşik Krallık’ta Duvar Baskı Makinesi Hakkında Birleşik Krallık’ta duvar baskı makinesi kullanımı oldukça önemlidir. Bu teknolojik cihazlar, iç dekorasyonu ve

Daha Fazla »
Ink Wall Printer Machine

Duvar Yazıcısı

Tudox Duvar Yazıcısı: Dijital Dünyanın Duvar Sanatına Katkısı Duvar yazıcısı, duvarlara dijital baskı yapabilen özel bir cihazdır. Geleneksel duvar boyama

Daha Fazla »
Daha fazla gönderi bulunamadı.

Daha fazla içerik, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için
bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz.

 

@tudox_wall_printer

0

Teklif Alın

Formu doldurun, istediğiniz ürün veya ürünler için teklif alın.