fbpx
duvar yazıcısı fiyatları

Duvar Yazıcısı Fiyatları

Table of Contents

Duvar Yazıcısı Fiyatları

Son zamanlarda pek çok kişi dikey duvar yazıcısı fiyatlarını merak ediyor. Bu yüzden, bu yazıcılar hakkındaki merakınızı gidereceğiz. Ama önce 3D yazıcılar hakkında konuşalım. O zaman zihninizdeki dikey duvar yazıcılarını normal 3D yazıcılardan ayırın. Bu yazının sonunda 3D yazıcılar ve dikey duvar yazıcısı fiyatları hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız.

3D Duvar Yazıcısı

3D duvar yazıcıları üç boyut olarak adlandırılan üretimi gerçekleştiren araçlardır. 3 Boyut’un kısaltması olan 3D teknolojisi son yıllarda oldukça popüler. Bu teknolojinin çalışma prensibi, dijital bir dosyayı veya CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) modelini üç boyutlu bir nesneye dönüştüren elektromekanik algoritmaları içerir.

3D duvar yazıcıların en önemli avantajı, elle yapılması zor veya imkansız olan karmaşık şekilleri üretebilmeleridir. Duvar Yazıcısı, 3D nesneyi üretmek için ısı ile form değiştiren sürekli bir termoplastik malzeme filamenti kullanır.

Termoplastik malzemenin fiziksel yapısı ısı yoluyla değişir ve katman katman istifleme, birleştirme ve katılaştırma yöntemiyle istenen forma girer. Bu filamentin uygulanması, belirlenen koordinatlarda süperpozisyon yöntemiyle gerçekleşir. 3D Duvar yazıcılar iki aşamalı bir süreçle çalışır:

Sistem, bilgisayar destekli tasarım paketi algoritması ile yüzey üçgenlerine dayalı veri toplama işlemini gerçekleştirir. Bu veriler yazıcıya gider ve yazıcı hammaddenin formunu değiştirerek katmanlama yöntemiyle modelin çıktısını almaya başlar.

Yaratıcı bir tasarımla oluşturulan özel bir modeli 3D Duvar yazıcısı adı verilen bir araçla çoğaltmak ve hediyelik eşya, hediye ya da promosyon olarak kullanmak mümkün. Bu modeller, şirketin üç boyutlu logosunu veya özel karakterize edilmiş bir sembolü içerebilir.

duvar yazıcısı
duvar baskı makinesi fiyatları

Dikey Duvar Yazıcıların Farkı Nedir?

Dikey duvar baskı makinelerinin özelliği dikey hareketlerle baskı yapmalarıdır. Bir duvar baskı makinesinin en önemli özelliği resim ve tasarımları mükemmel bir şekilde gerçeğe dönüştürmesidir. Dikey olanlar ise bunu sağdan sola doğru dikey hareketlerle yapar. Bu yüzden dikey duvar yazıcısı olarak adlandırılır. Bu makineler sayesinde iş yeriniz, eviniz ya da bahçe duvarınız için özel olarak tasarlanan resimleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi de dikey duvar yazıcısı fiyatları bahsedelim.

Ortalama Duvar Yazıcısı Fiyatları

Herhangi bir grafiti sanatçısı ile çalışarak duvarlarınızı daha orijinal ve havalı hale getirmeye çalışırsınız, bu size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü grafiti sanatçılarının özellikle büyük eserleri tamamlaması günler alıyor. Bu da emeklerinin değeriyle doğru orantılı olarak yüksek bir maliyet anlamına geliyor. Ancak duvar baskı makineleri için durum farklıdır. Duvar baskı makineleri, zevkinize göre tasarlanan resimleri istediğiniz duvara kolayca aktarır. Bu, çok kısa sürede çok büyük bir resme mükemmel bir şekilde sahip olmak anlamına gelir. Maliyet açısından da sizin için çok daha avantajlı. Bu nedenle birçok kişi bu baskı makinelerinden alarak bu işe girmek istiyor ve bu nedenle duvar yazıcısı fiyatları birçok kişinin araştırma konularından biri oluyor.
Yıllardır bu işi yapan bir işletme olarak size bu konuda ihtiyacınız olan bilgileri verebiliriz. İstediğiniz makinenin özelliklerine göre nasıl bir bütçeye sahip olmanız gerektiğini size söyleyebiliriz. Bu nedenle detaylı bilgi için web sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hala sorularınız varsa, ofisimizi ziyaret edebilir ve makineleri yakından görebilirsiniz. Dikey duvar yazıcısı fiyatlarımız hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Umarız bu makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, makinemiz portatif ve demontedir. Çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sadece 15 dakikada Tudox Wall Printer’ı kurabilir, baskı yapabilirsiniz.

Wall Printer için UV mürekkebi kullanılmaktadır.

Neredeyse tüm baskı yüzeylerine çalışma yapabilirsiniz. Ahşap, cam, metal, alçı ve seramik gibi her alanda kullabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin renk yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 1 litre mürekkep ile ortalama 60-70 metrekare alana baskı yapabilirsiniz.

Duvar yüzeyinde iç mekan için; ortalama 4-8 yıl, dış mekan için ortalama; 2,4 yıl arası kalıcıdır.

Okul, otel, restoran, cafe, klinik ve daha bir çok yere iş yapabilirsiniz.

Evet, A’dan Z’ye detaylı ve yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bizlerle her konuda iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta Tudox Wall Printer ekibi olarak yanınızdayız. Bu sektörde eşi benzeri görülmemiş bir teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tudox Wall Printer üretici bir firmadır ve her türlü yedek parça, mürekkep satışı yapmaktayız

Bizleri ister arayın, ister WhatsApp’tan yazın ya da mail atın. Fiyat teklifimizi size gün içinde iletiyor detayları tarafınıza hızlıca iletiyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

uv duvar baskı makinesi

Duvar Baskı Makinesi BK

Birleşik Krallık’ta Duvar Baskı Makinesi Hakkında Birleşik Krallık’ta duvar baskı makinesi kullanımı oldukça önemlidir. Bu teknolojik cihazlar, iç dekorasyonu ve

Daha Fazla »
Ink Wall Printer Machine

Duvar Yazıcısı

Tudox Duvar Yazıcısı: Dijital Dünyanın Duvar Sanatına Katkısı Duvar yazıcısı, duvarlara dijital baskı yapabilen özel bir cihazdır. Geleneksel duvar boyama

Daha Fazla »
Daha fazla gönderi bulunamadı.

Daha fazla içerik, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için
bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz.

 

@tudox_wall_printer

0

Teklif Alın

Formu doldurun, istediğiniz ürün veya ürünler için teklif alın.