fbpx
duvar yazıcısı mürekkebi

Duvar Yazıcısı Mürekkebi

Table of Contents

Duvar Yazıcısı Mürekkebi

Duvar Yazıcısı Mürekkebi 3D duvar yazıcıları pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazıcılar hakkında en çok merak edilen şey duvar yazıcısı mürekkebi ama önce size bu yazıcılar hakkında biraz bilgi verelim. Özellikle pandeminin de etkisiyle insanlar yaşadıkları ya da en çok vakit geçirdikleri alanları daha iyi hale getirmeye çalışmışlardır.

Bu çalışmalarda karşılarına çıkan şeylerden biri de elbette 3D duvar yazıcıları. Bir mekanın dekorasyonunu birçok şekilde değiştirebilirsiniz, ancak yaptığınız hiçbir şey onu tamamen benzersiz kılamaz. Bu nedenle yapmanız gereken öncelikle farklı dekorasyon fikirlerine yönelmektir.

Gerçekten benzersiz bir alan istiyorsanız, duvarlarınızda yapabileceğiniz değişiklikler çok iyi bir seçenek olacaktır. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki bu işi bir sanatçı ile yapmaya kalkarsanız oldukça yorucu olabilir. Bunun nedeni, işin size ne kadara mal olacağı ve işi bitirmek için gereken süredir. Şimdi, bu makalede bu durumları birçok açıdan ele alalım. Ve size duvar yazıcısı mürekkebi hakkında daha fazla bilgi verelim.

Mekanınızı Benzersiz Kılın

Birçok insan yaşam alanlarının tamamen benzersiz olmasını ister. İşte bu yüzden size harika bir fikirle geldik. Koltuklarınızı ya da kullandığınız aksesuarları değiştirerek evinizin dekorasyonunu yenilemeye mi çalışıyorsunuz?

Bu çok zor bir şey olacak. Çünkü özellikle mobilya markaları birbirlerine çok benzer ürünler üretiyor. Bu, gerçekten eşsiz ve güzel bir alan yaratmak istiyorsanız, bakış açınızı mobilyalardan uzaklaştırmanız gerektiğinin bir göstergesidir. Elbette harika fikrimiz, duvarlara farklı desenler uygulamak. Dijital olarak tasarlanmış eşsiz bir tablonun duvarınızda sergilenmesini istemez miydiniz?

Tarzınız ne olursa olsun, benzersiz renklere sahip duvar yazıcısı mürekkep seçenekleri ile evinizi çok kısa sürede benzersiz hale getirebilirsiniz. 3D duvar yazıcıları, dijital olarak tasarlanmış görüntüleri çok kısa bir sürede duvarınıza işleyebilir. Üstelik bu yazıcılarda kullanılan duvar yazıcısı mürekkebi çok kısa sürede kuruyor. Bu şekilde, günlük rutininizden vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Tüm bunlar tamamen kendinizi daha rahat hissetmeniz için önemlidir. Emin olun, bu yolu seçerseniz, bu seçiminizden her zaman mutlu olacaksınız. Evinize gelen herkes hayranlıkla duvarlarınızı izlerken siz de kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Ayrıca, şunu da vurgulamakta fayda var. Evinizdeki bir duvarı bir sanatçıya tasarlatmaya kalkarsanız bu çok maliyetli bir iş olacaktır. Çünkü ressamın evinizdeki resmi bitirmesi biraz zaman alacaktır. Ve elbette bu zamanın da bir bedeli var. Dolayısıyla, çok maliyetli bir iş olacaktır. Aynı zamanda istediğiniz resmin boyutuna bağlı olarak sanatçının harcayacağı zaman da artacaktır.

Tüm duvarı bir resimle kaplamak istiyorsanız, bu oldukça uzun zaman alabilir. Ayrıca bir kişinin kafanızdaki tasarımı duvarınıza aktarması çok zordur. Elbette bu işi yapan kişi bir insan olacağı için ufak tefek kusurlar kaçınılmaz olacaktır. Sanatçıların duvarınızda kullanacağı boyalar, duvar yazıcısı mürekkebi gibi kısa sürede kurumaz. Dolayısıyla, göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı dezavantaj vardır.

Sadece Mükemmelliği Kabul Ediyoruz

Bazı 3D  duvar yazıcıları boyamayı dikey olarak gerçekleştirir. Diğerleri yatay olarak yapar. Resim ne kadar büyük olursa, kusurlar o kadar fazla göze çarpar. ancak 3D duvar yazıcılarını tercih ederseniz hiçbir şekilde kusurla karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz. Çünkü bu makineler dijital ortamda tasarlanan resmi kusursuz bir şekilde sahalara aktarabiliyor. Duvar yazıcısı mürekkebi çok kısa sürede kuruduğundan, hayalinizdeki duvar resmini birkaç saat içinde elde edebilirsiniz. Bu nedenle mekanlarınızı benzersiz hale getirirken tercih etmeniz gereken şey 3D duvar yazıcılarıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, makinemiz portatif ve demontedir. Çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sadece 15 dakikada Tudox Wall Printer’ı kurabilir, baskı yapabilirsiniz.

Wall Printer için UV mürekkebi kullanılmaktadır.

Neredeyse tüm baskı yüzeylerine çalışma yapabilirsiniz. Ahşap, cam, metal, alçı ve seramik gibi her alanda kullabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin renk yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 1 litre mürekkep ile ortalama 60-70 metrekare alana baskı yapabilirsiniz.

Duvar yüzeyinde iç mekan için; ortalama 4-8 yıl, dış mekan için ortalama; 2,4 yıl arası kalıcıdır.

Okul, otel, restoran, cafe, klinik ve daha bir çok yere iş yapabilirsiniz.

Evet, A’dan Z’ye detaylı ve yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bizlerle her konuda iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta Tudox Wall Printer ekibi olarak yanınızdayız. Bu sektörde eşi benzeri görülmemiş bir teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tudox Wall Printer üretici bir firmadır ve her türlü yedek parça, mürekkep satışı yapmaktayız

Bizleri ister arayın, ister WhatsApp’tan yazın ya da mail atın. Fiyat teklifimizi size gün içinde iletiyor detayları tarafınıza hızlıca iletiyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

uv duvar baskı makinesi

Duvar Baskı Makinesi BK

Birleşik Krallık’ta Duvar Baskı Makinesi Hakkında Birleşik Krallık’ta duvar baskı makinesi kullanımı oldukça önemlidir. Bu teknolojik cihazlar, iç dekorasyonu ve

Daha Fazla »
Ink Wall Printer Machine

Duvar Yazıcısı

Tudox Duvar Yazıcısı: Dijital Dünyanın Duvar Sanatına Katkısı Duvar yazıcısı, duvarlara dijital baskı yapabilen özel bir cihazdır. Geleneksel duvar boyama

Daha Fazla »
Daha fazla gönderi bulunamadı.

Daha fazla içerik, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için
bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz.

 

@tudox_wall_printer

0

Teklif Alın

Formu doldurun, istediğiniz ürün veya ürünler için teklif alın.