fbpx
uv duvar baskı makinesi

UV Dijital Duvar Baskı Makinesi

Table of Contents

UV Dijital Duvar Baskı Makinesi

UV dijital duvar baskı makinesi ile duvarlarda dijital baskılar çok kolay ve hızlı bire biçimde yapılır. Duvarlara baskı yapılması, son yıllarda oldukça tercih edilen ve revaçta olan bir işlemdir. Pek çok marka ve firma artık bu tip çalışmalara yönelmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal kişiler açısından tasarımların hızlı bir biçimde duvarlara işlenmesi çok önemlidir. Sizler de istediğiniz gibi tasarımlarınızı duvarlara baskılayabilirsiniz.

UV Dijital Duvar Baskı Makinesi Nedir?

UV dijital duvar baskı makinesi nedir ve nasıl çalışır sorusu son yıllarda çokça sorulmaya başlamıştır. Birçok kişi yatay baskı ve yazıcı makinelerine çok alışmıştır. Ancak son yıllarda kullanılan yeni teknolojilerle birlikte artık dikey baskı çözümleri de çok tercih edilmektedir. Dikey yüzeyler üzerinde son derece etkili ve başarılı bir biçimde baskı işlemi yapılmaktadır. Bunun için de en iyi en etkili teknolojiler kullanılmaktadır. UV dijital baskı makineleri sayesinde, duvarlara artık istenilen görseller ve şekiller bastırılabilmektedir.

duvar sanatı yazıcısı

Dijital Duvar Baskı Makinesi ile Neler Yapılabilir?

Dijital duvar baskı makinesi ile yapılabilecek birçok önemli çalışma vardır. Her türlü yüzeylerde ve her türlü görsel üründe baskı yapma imkânı veren bir sistemdir. O kadar başarılı bir baskı yapma olanağı sağlar ki aslında neler yapabileceğinizin de bir sınırı yoktur. Bu dijital baskı makineleri ile yapılabilecek şeyler aşağıdaki gibidir;

  • Dijital duvar baskı makinesi sayesinde, istediğiniz yüzeylere istediğiniz şekilleri çizme ve oluşturma fırsatınız vardır.
  • Son derece etkileyici ve faydalı tasarımları, dikey yüzeylerde canlandırabilirsiniz.
  • Dikey yüzeyler üzerinde yapılan çalışmalar sayesinde reklam ve tanıtım çalışmaları yapabilirsiniz.
  • Farklı tasarımlar ve ilginç ürünler elde ederek, farkınızı ortaya koya ve son derece etkili ve güzel çalışmalar yapabilirsiniz.
  • Yapılan baskı işlemi ile birlikte sanatsal çalışmalara imza atabilirsiniz.

Duvar baskı makinesi satın alarak, sizler de yukarıdaki gibi ve daha birçok çalışma yapabilirsiniz. Yaratıcılık konusunda sizleri asla sınırlamaz ve oldukça başarılı çalışmalar yapılmasını sağlar.

UV Dijital Duvar Baskı Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

UV dijital duvar baskı makinesi markaları ve modelleri arasında en doğru seçimleri yapmanız son derece önemlidir. Piyasada farklı farklı birçok marka ve model vardır. Bunların içinden en iyi olanın bulunması ve satın alınması için çok dikkat edilmesi gerekir. Özellikle dikkat edilmesi gerekenler de şöyledir;

  • Dijital duvar baskı makinesi almak istediğinizde, ilk olarak dikkat etmeniz gereken iyi bir marka ve model seçmektir. Ne kadar iyi ve etkili bir model tercih ederseniz, sizler için o kadar iyi olacaktır.
  • Fiyat performans konusu üzerinde durmalı ve buna uygun olarak seçimler yapmalısınız.
  • Baskı hızı, yüksekliği ve kalitesine dikkat etmeli ve yine bu doğrultuda bir makine satın almalısınız.

En İyi UV Dijital Duvar Baskı Makinesi

En iyi UV dijital duvar baskı makinesi almak ve kullanmak istediğinizde, sizler de belirttiğimiz kriterlere dikkat edebilir ve en iyi ürünleri satın alabilirsiniz. Dijital duvar baskı makinesi satın almak için mutlaka araştırma yapmalı ve piyasada yer alan ürünleri karşılaştırmalısınız. Ancak o zaman sorunsuz ve etkili bir biçimde en iyi dijital baskı makinelerini bulabilirsiniz. Pek çok marka ve model arasından en iyi tercihi yapmak için özelliklerini ve marka hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz.

Tudox UV Dijital Duvar Baskı Makinesi

Tudox UV dijital duvar baskı makinesi piyasada satılan pek çok marka ve modelden çok daha iyidir. Farklı tiplerdeki yazıcı ve baskı makinelerinin üretimi yapılır. Sizler de bu markayı tercih ederek, piyasanın hem üstünde hem de fiyat olarak son derece makul olan bir ürününü bulabilirsiniz. Bu süreçte özellikle dikkat edilmesi gereken fiyat performans konusudur. Ne kadar yüksek performans gösteren bir ürünü ne kadar uygun fiyatlarla satın alırsanız, o kadar avantaj sağlarsınız. Bu yüzden de tüm bunlara dikkat etmeniz de yarar vardır.

UV Dijital Duvar Baskı Makinesi Fiyatları

UV dijital duvar baskı makinesi fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Bazı markaların ürünleri çok yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu ürünlerin satın alınma sürecinde hemen en pahalı markaya yönelmek doğru değildir. Olabildiğince makul fiyatlı ancak yüksek performansa sahip ürünleri incelemeniz de fayda vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, makinemiz portatif ve demontedir. Çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sadece 15 dakikada Tudox Wall Printer’ı kurabilir, baskı yapabilirsiniz.

Wall Printer için UV mürekkebi kullanılmaktadır.

Neredeyse tüm baskı yüzeylerine çalışma yapabilirsiniz. Ahşap, cam, metal, alçı ve seramik gibi her alanda kullabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin renk yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 1 litre mürekkep ile ortalama 60-70 metrekare alana baskı yapabilirsiniz.

Duvar yüzeyinde iç mekan için; ortalama 4-8 yıl, dış mekan için ortalama; 2,4 yıl arası kalıcıdır.

Okul, otel, restoran, cafe, klinik ve daha bir çok yere iş yapabilirsiniz.

Evet, A’dan Z’ye detaylı ve yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bizlerle her konuda iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta Tudox Wall Printer ekibi olarak yanınızdayız. Bu sektörde eşi benzeri görülmemiş bir teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tudox Wall Printer üretici bir firmadır ve her türlü yedek parça, mürekkep satışı yapmaktayız

Bizleri ister arayın, ister WhatsApp’tan yazın ya da mail atın. Fiyat teklifimizi size gün içinde iletiyor detayları tarafınıza hızlıca iletiyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

uv duvar baskı makinesi

Duvar Baskı Makinesi BK

Birleşik Krallık’ta Duvar Baskı Makinesi Hakkında Birleşik Krallık’ta duvar baskı makinesi kullanımı oldukça önemlidir. Bu teknolojik cihazlar, iç dekorasyonu ve

Daha Fazla »
Ink Wall Printer Machine

Duvar Yazıcısı

Tudox Duvar Yazıcısı: Dijital Dünyanın Duvar Sanatına Katkısı Duvar yazıcısı, duvarlara dijital baskı yapabilen özel bir cihazdır. Geleneksel duvar boyama

Daha Fazla »
Daha fazla gönderi bulunamadı.

Daha fazla içerik, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için
bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz.

 

@tudox_wall_printer

0

Teklif Alın

Formu doldurun, istediğiniz ürün veya ürünler için teklif alın.